מלונה חמישה כוכבים

לא קל למצוא פיתרון לבעלי החיים בעונת הנופש . קבלו את המדריך לבתי ההארחה לחיות באזור השרון . מרפסות שמש, מיטות מרופדות וחצרות אישיות ישכיחו מהם את הגעגועים לבעליהם.

בעלי הכלבים, החתולים, התוכים ואפילו הדגים כבר מזמן הבינו שאצלם, זה לא כל כך פשוט להזמין חופשה בחו"ל. אחרי הכול, לא תמיד אפשר למצוא בני משפחה אדיבים, או חברים רחבי לב, שמסוגלים להשקיע בבעלי החיים האהובים את הזמן שאתם משקיעים. בדיוק בשביל זה, כבר מזמן מצאו חכמים פתרונות, כמו בתי הארחה מודרניים ומשוכללים, שיפיגו את בדידותה של החיה. מה בדיוק מקבלים, כמה עולה ואיפה, כל התשובות בפנים….

חוות הכלבים
איפה: בכפר הירוק, ליד פנימיית הכפר הירוק
כמה: 70 שקל ליום לכלב. מעל 14 יום המחיר הוא 65 שקל ליום.
מי ומה: חוות הכלבים יושבת על שטח של 6 דונם בתוך הכפר הירוק, שבו מבנה שמחולק לחדרים. בכל חדר יש מרפסת שמש צמודה, בה הכלב יכול לבחור אם להיות בשמש או בצל. "בכל חדר יש שוקת מים שמתמלאת מעצמה וכך לא חסרים לכלב מים אף פעם", מסבירה נורית מיטרני, אחת מבעלי חוות הכלבים בכפר הירוק. "החדרים מאווררים בקיץ, מחוממים בחורף והכלבים מטופלים היטב".

הכלבים יוצאים לחצרות בין שלוש לארבע פעמים ביום, כל פעם למשך 40 דקות, ומשוטטים רק עם הכלבים ששוהים איתם בחדר. "כשהכלבים יוצאים אנחנו נכנסים לחדר כדי לראות שאף אחד לא הקיא או משהו, ושבעצם כולם בסדר", אומרת מיטרני.
נוסף לשירותי הפנסיון שניתנים בחוות הכלבים, ניתן גם לקבל שירותי "DAYCARE" לכלבים.
ממש כמו ששמים את הילד בגן בדרך לעבודה, ניתן גם לשים את החבר על ארבע האהוב שלנו בחווה בשעות הבוקר המוקדמות, ולחזור לקחת אותו בתום יום העבודה.
איך: פרטים בטל' 076-5418880 או באתר: www.dogs4all.co.il