פנסיון מלא לכלבים

פנסיון מלא לכלבים

מראש אנו מתנצלים: עקב תשומת לב לכלבים, לא תמיד אנו עונים לטלפון – במקרים אלו נא לשלוח הודעת SMS לטלפון: 0544598308

מלון פנסיון לכלבים

מלון הפנסיון בנוי בכפר הירוק בתוך ריאה ירוקה מדהימה בגוש דן ומשתרע על שטח של יותר מ- 600 מטר רבוע. הפנסיון מחולק לחדרים גדולים וחצרות ענקיות. כל כלב או כלבה אשר מגיעים למלון הפנסיון לחופשה מקבל/ת חדר עם שותף או שותפה. כל החדרים מאווררים בקיץ ומחוממים בחורף. בכל חדר ישנה מיטה עם מזרון ושמיכה, שוקת מים אוטומטית וכלי אוכל מנירוסטה.

שעות וימי קבלה

אם ברצונכם לבוא ולהתרשם: ניתן להגיע בימים א'-ה' בין 10:00-17:00 או בימי ו' בין 10:00-13:00/ שעות הקבלה ושחרור לכלבים: ימים א'-ה' 08:00-18:00 ימי ו' וערבי חג: 08:00-13:30 . לידיעתכם: בימי שבת וחגים אין מענה טלפוני/ התשלום הוא עבור יום שלם או חלק ממנו (שחרור כלבים עד השעה 11:00 בימים א'-ו' (לא יחויב בתשלום)

הפעלות לכלבים

במהלך היום הכלבים יוצאים מספר פעמים לרוץ ולשחק בחצרות עם חבריהם ובהשגחה מלאה של צוות כלבנים מנוסה. כמו כן תמורת תשלום נוסף ניתן לקבל הברשה ואמבטיה ריחנית.

תזונה

כל כלב סועד בהתאם להנחיות בעליו. כלבכם יאכל מזון סופר פרימיום בלבד וזאת כי אנו מאמינים באיכות המזון, והתוצאות בולטות בשטח. *בהמלצת וטרינרים רצוי להביא מהבית את האוכל אליו רגיל הכלב. (מעבר בין מזונות שונים בטווח זמן קצר עלול לגרות לקשיי עיכול) במידה ויש צורך במתן תרופות לכלבכם (כולל בהזרקה) נשמח לספק שירות זה ללא תשלום נוסף (כמובן רק בליווי הווטרינר המטפל).

תקנון ואחריות הפנסיון

הפנסיון אחראי על מצב בריאותם של כלבים המשתכנים אצלנו, בכל מקרה של פציעה הנגרמת במקום (במידה ונגרמת - למעט הכשת נחש או אירועים המוגדרים ככוח עליון ו/או כוח טבע) אך אינו אחראי על בעיות רפואיות פנימיות ו/או דוגרות) כגון: מחלות ויראליות, נגיפיות, שעלת וכו'. (כמו כן אין הפנסיון אחראי מבחינה רפואית על מצב בריאותו של כל כלב מעל גיל 7 שנים). חשוב להבהיר : גם כאשר הפנסיון לא אחראי - הפנסיון ידאג לספק טיפול רפואי במידת הצורך אך ההוצאות הרפואיות יושתו על בעלי הכלב בלבד (למעט במקרי נשיכה). כל חבלה, פציעה, דימום, שבר ו/ או כל בעיה רפואית פנימית אחרת, אפילו אם מתרחשת בזמן שהותו של כלב מבוגר בפנסיון, תהיה באחריותם של בעלי הכלב בלבד.

הערה

הפנסיון ייקח אחריות רפואית במקרים הבאים : כלב מבוגר (מעל גיל 7 בגזעים בינונים וגדולים ומעל גיל 9 בגזעים קטנים) במידה והכלב יגיע עם אישורים רפואיים כולל בדיקות מקיפות מהשבוע טרם כניסתו לפנסיון ואישור וטרינר כי הכלב בריא לחלוטין (כולל צילומי רנטגן, CT ובדיקות דם), ובכפוף להסכמת מפעילי הפנסיון ו/או מנהלי הפנסיון ובכתב.

חיסונים דרושים

כלב המגיע לפנסיון חייב להצטייד בפנקס חיסונים בתוקף ו/או אישור על חיסון כלבת ומשושה בתוקף!

שעלת המכלאות

חיסון זה אינו הכרחי, אך מומלץ להתייעץ עם הווטרינר המטפל בכלב באם צריך להתחסן נגד שעלת. חשוב לדעת: במידה והחלטתם לחסן את כלבכם נגד שעלת, יש לחסנו לפחות 10 ימים טרם הגעתו לפנסיון. כלב עם חיסון "טרי" לא יוכל להיכנס לפנסיון . אין הנהלת הפנסיון ו/או עובדיו אחראים למקרי שעלת. מקרים אלו עלולים לקרות אף לכלב מחוסן. במידה ומתגלה שעלת אצל כלב, יבודד הכלב מכלבים אחרים ויקבל אצלנו טיפול אנטיביוטי.

טיפול מונע נגד טפילים

מומלץ ל"תחזק" את כלבכם בטיפול קבוע נגד פרעושים וקרציות ע"י טפטוף אמפולה ו/או ענידת קולר מתאים. אנו דואגים לרסס את כל השטח אחת לחודש בכדי למנוע ולהרחיק טפילים.

בידוד

במקרה ומתגלה אצל הכלב (בזמן שהותו בפנסיון) כל בעיה אשר עלולה להיות מדבקת (פטריה, שעלת, מחלה ויראלית כזו או אחרת), יבודד הכלב בחדר נפרד, במבנה נפרד. הכלב יקבל טיפול הולם לפי הצורך, אך יוחזק מרגע זה ואילך לפי הגדרות בידוד – כולל העלות המשתמעת מכך. (גם נקבה מיוחמת תבודד בתקופות עומס).